Ezoteryka

sposoby magii miłosnej

Ponowne spotkanie partnerów

Nie zdawaj się tylko na własną wyobraźnię. Zadzwoń do kogoś, kto już odszedł, a kto za życia był z Tobą w dobrych stosunkach. Obiecaj mu, że zadbasz o jego grób i będziesz się za niego modlił. Wypełnienie tych obietnic jest bardzo ważne!

Aby wzmocnić rytuał, polecamy również zaprosić Boga Miłości lub Boginię Miłości. Wezwij tylko te moce, które ci się podobają, czujesz do nich jakiś pociąg. Może to być Erzulie, Wenus, Maria Magdalena lub archanioł Uriel. Podążaj za swoim instynktem. Nigdy nie zapominaj o złożeniu ofiary na swoim ołtarzu. Po zakończeniu rytuału zakop ofiarę w ziemi. Każde bóstwo ma swoje ulubione ofiary, dlatego ważne jest, abyś zapoznał się z nimi przed rytuałem. Nie jest ważne, czy wybierzesz Jezusa czy Buddę, ważne jest, abyś wiedział, kim on/ona był/a, co zrobił/a, dlaczego go/ją wybrałeś/aś i co on/ona lubi. Ofiara musi być najwyższej jakości i smaku.

Wiązanie razem

Magiczna praktyka zaklęć miłosnych i doświadczenia z łączeniem partnerów pokazują, że najlepsze rezultaty przynosi wiązanie i splatanie osobistych rzeczy, zdjęć i/lub pism. Jeśli chcemy związać dwoje ludzi, wiążemy razem rzeczy, zdjęcia i ofiary, które reprezentują ich oboje.

Później, po zakończeniu rytuału, rzeczy te są zakopywane pod silnym i zdrowym drzewem jako symbol wzrostu, początku i płodności. Z drugiej strony, jeśli chcemy się czegoś/kogoś pozbyć, wrzucamy rzeczy do płynącej wody. Jeśli znamy kogoś, kto odszedł, a wcześniej się lubiliśmy, możemy zakopać rzeczy w pobliżu jego grobu. Nie powinniśmy zapominać, że nasze zachowanie i zrozumienie dla innych ma również ogromny wpływ! Oznacza to, że rytuały nie wystarczą, aby związek był szczęśliwy. Jeśli chcemy zmiany w naszym związku, musimy zmienić coś w nas samych! Polecamy tę książkę: John Gray: Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus.

Gotuj i piecz dla tych, których kochasz! Miłość naprawdę „przechodzi przez żołądek”. Przygotowywanie i dzielenie się jedzeniem zbliża ludzi! Jeśli gotujesz coś dla ukochanej osoby, dajesz jej dobre samopoczucie i otwierasz drzwi do komunikacji. Możesz nawet zwiększyć to uczucie, stosując odpowiednie mieszanki przypraw. Używaj tych, które pobudzają pragnienia i mają zdolność „podgrzewania”. Idealnym składnikiem, który przywróci namiętność i żar do ochłodzonego związku, jest papryczka chili.

Ogólnie rzecz biorąc, lepsze są słodkie potrawy. Ale zawsze powinieneś preferować smak osoby, dla której przygotowujesz posiłek! Poświęć wystarczająco dużo czasu na przygotowania, a jeśli nie potrafisz dobrze gotować, zapisz się na kurs gotowania! Twój wysiłek na pewno nie zostanie nie nagrodzony! Możesz także dodać do posiłku jedną kroplę swojej krwi i wypowiedzieć magiczną formułę, o której była mowa powyżej.

Polecam http://energiaduchowa.pl