Ezoteryka

Rytuał miłosny – który jest najlepszy?

Rytuały miłosne stosowane są od wieków. W zasadzie w kazdej kulturze odprawiane były rytuały na miłość, podczas których zwracano się z prośbami do bogów. W obecnych czasach rytuały nadal są odprawiane. Najbardziej popularnymi rodzajami magii miłosnej są rytuały archanielskie, uroki miłosne na konkretną osobę, spętania miłosne, rytuały egipskie i rytuały wiccańskie. W tym tekście postaram się przeanalizować każdy z wymienionych wyżej rytuałów.

Uroki miłosne na konkretną osobę stosowane są w przypadkach, które nie sa bardzo cięzkie. A więc jeśli doszło między wami do kłótni, rozstania, ale między Wami nadal jest mocne uczucie, to urok miłosny na konkretną osobę powinien być wystarczający. Spętania miłosne są już znacznie silniejsze. Używa sie ich w trudniejszych sytuacjach miłosnych. Podczas odprawiania spętań, rytualista ma dużą swobodę w doborze rekwizytów potrzebnych do wykonania skutecznego zaklęcia. Używa tych z którymi współpracuje mu się najlepiej. Rytuały egipskie mają moc porównywalną do spętań miłosnych, a podczas odprawiania rytuałów, wykonujący zaklęcia używa rekwizytów powiązanych z magią starożytnego Egiptu. Jeśli chodzi o rytuały archanielskie są one białą magią i podczas nich, rytualista zwraca się do aniołów, przede wszystkim archanioła Haniela z prośbą miłosną.

Ponadto są jeszcze takie rytuały, jak rytuał zwiększający powodzenie u płci przeciwnej, rytuał na przyciągnięcie miłosci, rytuał odcięcia dwóch osob, klątwa miłosna.