Związki

Rozwijaj Wasz związek

Pielęgnacja i karmienie waszych dusz i duszy związku może wymagać nieco twórczego myślenia. Będziesz chciał wprowadzić odpowiednie składniki, aby twój związek był uduchowiony i znaczący. Oto kilka kreatywnych sposobów na rozpalenie duszy partnera i przekształcenie waszego związku w uduchowiony.

Rozmawiaj o tym, co jest dla niego najważniejsze

Wyciągnij duszę swojego mężczyzny, pytając, co naprawdę się dla niego liczy, czego chce dla siebie i dla ciebie. Twój kolega może zapomnieć o marzeniach, jakie miał na swoje życie, gdy miał 20 lat. Być może marzył o żeglowaniu dookoła świata, napisaniu książki lub stanięciu przed salą szkolną pełną dzieci. Te marzenia napędzały jego duszę w tym czasie i poprzez uzyskanie go do zapamiętania ich teraz, może po prostu ponownie rozpalić je w jego umyśle, aby osiągnąć w przyszłości. Jeśli osiągnie tylko jedno ze swoich marzeń, być może pomożesz mu spełnić cel jego duszy.

Podaruj mu trochę „pokarmu dla duszy”

Napisz „kocham cię” z musztardą na hotdogu, z ketchupem na otwartym hamburgerze lub z sosem czekoladowym na talerzu zwieńczonym truskawką, a dasz mu trochę jedzenia do myślenia, jak bardzo go kochasz i uwielbiasz. Traktując swojego partnera z „soul food love signatures” zrobi więcej niż zaspokoić jego podniebienie. On będzie lizać swoje usta na więcej z was.

Taniec do muzyki soul

Nie ma nic lepszego niż powolny taniec do muzyki soul, aby wydobyć duszę kochanka w swoim koledze. Zacznij od czegoś takiego jak Love and Happiness Ala Greena, podkręć głośność i tańcz od policzka do policzka. Przejdź do Try a Little Tenderness Otisa Reddinga i nuć mu do ucha. A potem dołóż do tego Sexual Healing Marvina Gaye’a i już masz scenę na wieczór pełen uduchowionego kochania. Miłosne teksty tych „oldies but goodies” sprawią, że w waszym romantycznym związku znów zapanuje soulful groove.

Dotknij go swoją duszą poprzez rozmowę

Im głębiej będziecie rozmawiać, tym bardziej on będzie poruszony twoją duszą. Spędzić godzinę przytulony na kanapie, opowiadając mu swoje najmilsze wspomnienia z dzieciństwa, takie jak, rzeczy, które twój dziadek powiedział, że odwrócił głowę lub jak twoja matka naprawiła ci owsiankę kropkowanie górę z rodzynkami, aby zrobić uśmiechniętą twarz. Opowiedz mu o sekretach, którymi nigdy wcześniej się nie dzieliłeś, o swoich najbardziej wewnętrznych uczuciach i filozofii życia. Poprowadź go w podróż przez fabułę swojego życia, a on będzie podróżował w głąb twojego serca i duszy i wyłoni się z większym kawałkiem ciebie niż kiedykolwiek myślał, że może mieć.

Codziennie rano dzielcie się swoimi marzeniami

Sny są historią waszych dusz opowiedzianą w języku symboli i elementów. W snach ujawniają się wasze lęki, smutki, a także radości. Dzieląc się ze sobą swoimi snami, zyskujecie dostęp do terenu swoich emocji, tych, które was napędzają lub tych, które przeszkadzają wam w wyrażaniu tego, co jest w waszych sercach. Ponadto, sny mogą ujawnić wiele o dwóch z was i dynamiki relacji. Dzielenie się swoimi marzeniami pomaga wam obu utrzymać to ważne emocjonalne połączenie, a także wydobyć na światło dzienne wasze historie i przyszłość.

Traktuj go jak psychika lub czytanie astrologii

Tak, twój facet prawdopodobnie ma wiele pytań bez odpowiedzi. Może zastanawia się nad swoim następnym ruchem zawodowym, jak radzić sobie z jego wymagającym szefem lub nawet tajemnicą jego połączenia z tobą, jak, jeśli byliście razem w poprzednim życiu. Dar profesjonalnego czytania psychicznego nie tylko odpowie na ważne pytania, ale także otworzy jego umysł na duchowe wymiary jego duszy i ukrytą stronę życia. Dzięki czytaniu duszy, na przykład, może on uzyskać wgląd w wiele aspektów swojej osobowości, dziedzictwo jego duszy i magazyn talentów, o których mógł nie wiedzieć, że ma.

Ponieważ kochasz go tak bardzo jak ty, chciałbyś dać mu słońce, księżyc i gwiazdy. I możesz. Astrologiczne czytanie tranzytów i progresji pomoże mu zrozumieć energie wpływające na sytuacje pod ręką i pomoże mu ustawić kurs na przyszłość. Informacje, z którymi wyjdzie, będą równie znaczące dla Ciebie, jak i dla niego.