Dieta i odżywianie Trening

Odwrócona dieta

Wprowadź odwróconą dietę

Kiedy wdrażasz odwrotne diety chcesz skupić się na poprawie zdolności metabolicznych, tak abyś mógł obsłużyć wyższy poziom kalorii dla zdobycia masy mięśniowej, bez umieszczania na nadmiernej tkanki tłuszczowej. Kiedy możesz w pełni zmaksymalizować swoją zdolność metaboliczną, będzie to odgrywać kluczową rolę w zrzucaniu tkanki tłuszczowej, gdy jesteś w restrykcji kalorycznej diecie.

Na przykład, kto będzie miał łatwiejszy czas utraty tłuszczu?

Obiekt A) Osoba, która utrzymuje swoją wagę ciała na 3000 kalorii lub

Podmiot B) Osoba, która utrzymuje swoją masę ciała na 1500 kaloriach.

To podmiot 'A’, ponieważ ma wyższą zdolność metaboliczną. Temat „A” ma więcej poduszki kalorycznej do pracy, jeśli chodzi o spadek kalorii w czasie.

Odwrócona dieta pomoże również w przywróceniu metabolizmu do tempa bardziej odpowiedniego dla Twojego organizmu. Aby to zrobić, musisz powoli, celowo i w kontrolowany sposób dodawać kalorie do swojej diety.

Reverse dieting może również ewentualnie pomóc stracić tłuszczu, ponieważ metabolizm staje się stymulowane. Jeśli chcesz stracić tłuszcz, musisz mieć zdolność metaboliczną, aby to zrobić, a jeśli jesteś stale utrzymując swoją wagę w bikini kształt około 1,000 kalorii to nie zamierzasz mieć poduszkę metaboliczną, aby stracić tłuszcz, ani nie będzie miał spożycie kalorii, aby uzyskać masę mięśniową i dokonać ulepszeń w swojej sylwetce.

Czy bezpiecznie jest być gotowym na plaży przez cały rok?

Długotrwałe diety i poważne ograniczenie kalorii nie jest bardzo mądrą rzeczą do zrobienia i jeśli chcesz, abyśmy byli szczerzy, to jest to cholernie głupie, aby siedzieć tam i próbować tego tylko po to, aby powiedzieć, że możesz zmieścić się w seksowne bikini w panterkę przez cały rok lub wskoczyć na czerwone oko do Vegas o każdej porze roku.

Wiemy, że jest to wielka sprawa dla niektórych z was, niektóre inne nie, ale istnieją poważne psychologiczne i fizjologiczne konsekwencje zdrowotne z robienia tego. Pozwólcie nam:

Wysoka objętość treningu, niskie spożycie energii (kalorii) i hormony stresu wytwarzane przez stres psychologiczny, mogą prowadzić do fizjologicznej zmiany w endokrynologicznej kontroli cyklu menstruacyjnego (utrata miesiączki).

Niski poziom energii przez pewien okres czasu może powodować wyższe stężenie hormonu wzrostu, kortyzolu, a niższe stężenie leptyny, insuliny i trójjodotyroniny. Są to wszystkie hormony związane z metabolizmem, a więc ze stanem odżywienia i metabolizmem.

Niektóre sportsmenki mają klasyczne zaburzenia odżywiania, potencjalnie napędzane potrzebą utrzymania niskiej masy ciała w celu uzyskania wydajności (tj. ciała w bikini).

Możesz potencjalnie rozwinąć osteoporozę (cienkie i słabe kości) z powodu niedożywienia i niskiego spożycia energii.

Twój stan zdrowia psychicznego może stać się prawdziwym problemem, jeśli chodzi o relacje, wydarzenia społeczne, pracę itp.

Po prostu nie możesz dokonać ulepszeń w swojej sylwetce, jeśli będziesz na niskokalorycznej diecie przez cały rok. Po prostu nie będziesz miał kalorii lub energii, aby budować mięśnie lub nawet ciężko trenować. Wręcz przeciwnie, jeśli masz więcej kalorii w diecie, to będziesz miał więcej energii, więcej siły, zwiększoną ilość glikogenu w mięśniach, będziesz trenował ciężej, będziesz lepiej odzyskiwał siły, a tym samym będziesz robił więcej przyrostów w swojej sylwetce, zwłaszcza w booty.