Ezoteryka

Najmocniej działające rytuały miłosne

Magia miłosna wbrew pozorom jest dość rozległą dziedziną. I chociaż na pierwszy rzut oka kojarzy sie nam z rytuałami, które odprawiane są w celu odzyskania partnera, który od nas odszedł, to ma zdecydowanie więcej zastosowań. Magię miłosną można zastosować takze wtedy, kiedy chcemy zdobyć miłość osoby, którą znamy, ale z którą nigdy nie byliśmy w związku. A więc w skrócie rytuały miłosne działają także wtedy, gdy chcemy zdobyć uczucie kolegi z pracy, albo nawet przyjaciela. Ważne jest, aby znać tę osobę, aby były między Wami już powiązania energetyczne. Magia miłosna polega na pracy z energiami, dlatego aby zadziałała muszą istnieć już jakiekolwiek powiązania energetyczne pomiędzy Wami. Dlatego też magia miłosna nie działa w przypadkach, kiedy chcesz zdobyć miłość osoby, której nie znasz i z Twojej strony jest to platoniczna miłość.

W jakich jeszcze sytuacjach można zastosować magię miłosną? Także w przypadkach kiedy chcesz zwiększyć powodzenie u płci przeciwnej, albo przyciągnąć miłość do swojego życia. Szczególnie polecam rytuały przyciągąjace miłość, działają one w świetny sposób. To znaczy, że w ciągu kilku-kilkunastu tygodni od skorzystania z takiego rytuału, znajdziesz osobę, która także chce miłości i w której zakochasz się ze wzajemnością. W wielu przypadkach, zamiast skupiać się na odzyskaniu partnera z którym nam nie wyszło i związek rozpadł się, zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby skupienie się na znalezieniu nowej miłości w czym mógłby pomóc właśnie ten rytuał.

Ponadto magii miłosnej można używać także w niecnych celach, mowa tu o rytuałach separacyjnych, mających oddzielić dwojga ludzi od siebie, oraz klątwach miłosnych, które mają sprawić, aby dana osoba nie zaznała w swoim życiu szczęścia w sprawach uczuciowych.