Związki

Kilka słów o związkach

Twoje związki mogą być postrzegane jako szkoła z wieloma klasami, w których można spędzić czas i lekcjami do nauczenia się. Z każdym kolejnym związkiem uczysz się więcej o miłości, atrakcyjności, równości i zniszczeniu, do którego ty lub ktoś inny jest zdolny. Jeśli masz szczęście, aby być z jedną osobą przez całe życie, nauczysz się wszystkich tych lekcji w jednym związku. Ale nie ma nic takiego jak porażka w związku, aby stworzyć impuls do rozpoczęcia sortowania przez bagaż postaw i przekonań, które przenosisz z jednego związku do następnego. Chociaż możesz chcieć uniknąć wewnętrznej pracy koniecznej do osiągnięcia zdrowszego związku, musisz docenić, że z wglądem rośniesz, by popełniać mniej błędów.

Czy to twoje kryteria wyboru partnera, które wymagają drugiego spojrzenia, czy też fakt, że w każdym związku istnieje wzór częstych roztopów komunikacyjnych, przyjrzenie się sobie jest ważne, zwłaszcza jeśli nie chcesz, by twój nowy lub przyszły związek wpadł w te same destrukcyjne wzorce.
Dokonywanie głupich, uwarunkowanych wyborów

Pojawia się naturalne pytanie: Czy naprawdę dokonujemy złych wyborów przy wyborze partnera, czy też związek wybiera nas, abyśmy mogli wypełnić lekcję życiową, na którą się zgodziliśmy? Odpowiedź brzmi: zdarza się to w obie strony. Uwarunkowania czasami kierują procesem wyboru partnera, zmuszając cię do wybrania kogoś, kto według uwarunkowań najbardziej ci odpowiada. Dlatego wiele kobiet wybiera partnera takiego samego jak ich ojciec, zwłaszcza jeśli szukają komfortu znanej im osobowości. Albo może się okazać, że pociąga cię zły chłopiec, myśląc, że wskrzesisz jego duszę i wprowadzisz go na ścieżkę prawości. Ten wybór odzwierciedla uwarunkowane tendencje kobiety do postrzegania siebie jako uzdrowicielki ludzkości. Kluczem jest zidentyfikowanie wzoru w swoich wyborach i określenie, czy kieruje nimi uwarunkowanie. Czasami nie możemy pomóc w przyciąganiu niewłaściwego rodzaju osób. Oni po prostu wydają się przybywać na scenę związku jeden po drugim. W tym przypadku, uzupełniasz złą karmę i być może będziesz musiał przyznać, że twój błąd był w poprzednim życiu.
Prowadzony zbyt długo

To nie jest dobre uczucie, aby być w lewo na wstrzymanie zastanawiając się, kiedy on przestanie grać w polu i zobaczyć, że byłeś „ten jeden” cały czas. Zrobiłeś się dostępne, czekał na jego telefony, poluzowane wszystkie inne więzi myśląc świt będzie złamać każdy dzień teraz. Ale jeśli po dwóch latach nie ustanowiłeś wyłącznego związku, prawdopodobnie nigdy nie dostaniesz zaangażowania, którego pragniesz. Zobacz błąd, jakim jest uczynienie siebie zbyt dostępnym dla kogoś, kto nigdy nie chciał więcej niż dorywczego związku.
Czerwone flagi nic nie znaczą

Niektóre osobowości mają tendencję do ignorowania oczywistych znaków na początku związku, które zaklinają kłopoty i ostrzegają, że obiekt przyciągania nie jest dokładnie materiałem na związek. Co z tego, że powie Ci, że był żonaty osiem razy i za każdym razem to była wina kobiety, że związek się nie udał. Albo że wypija sześciopak przed telewizorem na drugiej randce. Zadaj sobie to pytanie: W jaki sposób moja ślepota była produktem mojej desperacji w poszukiwaniu miłości? I być może twoje oczy będą otwarte przy następnej randce.
Myślenie, że komunikacja to ulica jednokierunkowa

Dyktatorskie style komunikacji są często symptomem postawy nierówności. Czy jest to ty wydający polecenia i odpowietrzający dla godzin lub twój partner który myśleć jego sposób jest prawym sposobem i ty musi mieć nic mówić, związek cierpi od degradacji. Słowa mogą być potężne, ale to, jak je mówisz, może być jeszcze potężniejsze. Zbadaj swój styl komunikacji i mindsets, z których on wynika. Jeśli wymaga zmiany, zmień dynamikę komunikacji, skupiając się najpierw na własnym stylu komunikowania się.
Zrywanie, gdy trzeba się pogodzić

Jeśli byłeś zbyt szybki, aby opuścić związek w przeszłości, wiesz, jaki ból spowodowałeś, a także jakie masz żale. Zachowanie w locie może reprezentować strach przed intymnością lub niezdolność do uznania, że ludzie mogą się zmieniać z czasem, gdy cenią miłość między sobą. Walka z chęcią zerwania i rozwijania jakiejś cierpliwości i zrozumienia może bardzo dobrze uratować związek uznany za zbyt wymagający.
Zbyt długie życie bez miłości

Jeśli to miłość, że jesteś po, trzeba zmierzyć się z faktem, że jesteś kochany i że zasługujesz na partnera, który widzi słońce, księżyc i gwiazdy w twoich oczach. Ale jeśli nie wydaje się traktować cię z miłością i szacunkiem, trzyma cię na dystans i jest pochłonięty sobą, nie reaguje lub nadmiernie krytyczny, problem niekoniecznie jest tobą. Nie ma nic gorszego niż pozostawanie w związku, który jest zubożony lub z kochankiem, który nigdy nie jest w nastroju do miłości. W rzeczywistości jest to łamanie serca. Twój błąd może polegać na oczekiwaniu zwrotu poprzez domaganie się lepszego traktowania. Żądania rzadko kiedy działają.