Ezoteryka

Czy warto korzystac z magii miłosnej?

Artykuł będzie zawierał informacje w jakich sytuacjach skorzystać z magii miłosnej i jakich uroków warto użyć. Magia miłosna polega na pracy z energiami, która zostaje wytworzona w określonym celu – zdobycia nowej miłości, przywrócenia uczucia, lub przyciągnięcia odpowiedniej osoby.

Kiedy korzystać z magii miłosnej, a kiedy z niej nie korzystać?

Dobrym przykładem, kiedy lepiej wstrzyma się z użyciem magii miłosnej będzie sytuacja, kiedy zostajesz zdradzona przez partnera, którego nadal kochasz. W takim przypadku dużo lepiej byłoby, gdybyś o nim zapomniała, pomimo że będzie to bardzo trudne. Mimo tego warto dać sobie określony czas, powiedzmy choćby kilka miesięcy aby się pozbierać i ruszyć do przodu. Nie ma sensu być z osobą, która Cię zdradziła, nawet gdyby urok miłosny zadziałał i ktoś taki wrócił by do Ciebie, to związek nie byłby taki udany jak przed zdradą. Inaczej wygląda sytuacja w przypadkach, kiedy między Wami nadal tli się uczucia, ale mimo tego doszło do zerwania, pomimo że nikt z Was nie zdradził. Ta sytuacja jest pośrednia, być może warto byłoby skorzystać z rytuału miłosnego, aczkolwiek tą decyzję musisz podjąć sama.

A kiedy warto skorzystac z magii miłosnej?

W sytuacji, kiedy nie masz stałego partnera, ale chciałabyś przyciągnąć miłość do swojego życia. W takiej sytuacji odpowiedni byłby rytuał przyciągający powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki temu otworzysz się na ludzi i znacznie łatwiej będzie znaleźć Ci wymarzoną osobę.