Miłość Związki

Czy jeszcze zakocham się?

Czy kiedykolwiek jeszcze się zakocham? Jest to pytanie, które powszechnie pojawia się w odczytach, a odpowiedź na to pytanie zawsze będzie taka sama dla każdego, kto mnie o to pyta. Odpowiedź na pytanie za milion dolarów brzmi … jeśli pozwolisz sobie na to.

Ludzie mają tendencję do myślenia, że wszystko w życiu jest zdeterminowane przez przeznaczenie, i to prawda, że wiele z tego, czego doświadczamy, jest przynoszone na naszą drogę przez wszechświat. Jednakże, jeśli chodzi o to, co jest wysyłane na naszą drogę, odgrywamy dużą rolę w tym, co przychodzi do nas, a co nie przychodzi do nas. Wiele z tego ma związek z tym, jak bardzo jesteśmy otwarci na otrzymywanie tego, co oferuje nam wszechświat. Nie mówię o otrzymywaniu tego, co chcesz lub potrzebujesz. Mówię o byciu w stanie, który pozwala na swobodny przepływ energii bez większych blokad. Pozwól mi zilustrować to wspólnym przykładem:

Twój chłopak zerwał z tobą i jesteś zdewastowana, twój świat się rozpadł i czujesz, że już nigdy nie będziesz kochać. Starasz się najbardziej, aby po prostu ssać go i przejść dalej, jak tak wielu ludzi radzi ci zrobić. Robisz wszystko, co w twojej mocy, ale w głębi duszy wciąż trzymasz się wielu bólów z tego przeszłego rozczarowania. Chociaż otrzymujesz możliwości bycia z nowymi ludźmi, nic nie wydaje się nigdy posuwać do przodu w sposób, w jaki chcesz.

Co dalej z Twoim życiem miłosnym? Dowiedz się tego dzięki psychicznemu czytaniu o miłości.

Jest to klasyczny przypadek, który odgrywa się dla wielu ludzi raz po raz, i zawsze zastanawiają się „Dlaczego?”. Zostaliśmy nauczeni od najmłodszych lat, że ból jest zły i że musimy unikać odczuwania go za wszelką cenę. Płacz i uwalnianie emocji są postrzegane jako złe rzeczy. Zaczynamy więc tracić kontakt z naszą energią i nie jesteśmy w stanie poczuć, co się z nią dzieje – to tworzy blokadę. Tak więc, aby odpowiedzieć na wielkie „dlaczego?” powyżej, to dlatego, że twoja energia jest blokowana przez przeszłe „śmieci”, które zostały uwarunkowane, aby stłumić … nie płyniesz tak, jak powinieneś. Ignorując naszą energię i skupiając się tylko na tym, co fizyczne, rezygnujemy z dużej części mocy, jaką mamy w decydowaniu o jakości życia, które prowadzimy.

Więc jeśli czujesz, że utknąłeś, nie tylko w miłości, ale w każdej dziedzinie życia, byłoby bardzo pomocne, aby spojrzeć na uzdrawianie i skontaktować się z pracownikiem energetycznym, który może pomóc ci skontaktować się z twoją energią. Będziesz w stanie zobaczyć, gdzie rzeczy są zablokowane i jakie problemy z przeszłości trzeba uwolnić. Miej na uwadze, że to nie jest szybka poprawka i to jest w zasadzie jak uczenie się nowego sposobu życia, który wymaga trochę poświęcenia. Ale, to zrobi ogromną różnicę w twoim życiu i pozwoli ci otrzymać możliwości, które wszechświat chce ci wysłać.